Lucie Bílá a Karel Gott zpívají o démonech

Zní to neuvěřitelně, ale Lucie Bílá a Karel Gott v písni „Co sudičky přály nám“, otevřeně zpívají o démonech! Částečný text skladby:

„Co sudičky přály nám, kdo to ví,
to nám ani ďábel sám nepoví,
snad má to tak být,
vždyť život je krásný tím, co nového nám přichystá“

Video: Co sudičky přály nám (Lucie Bílá, Karel Gott)
Nahlaste nám prosím nefunkční video

Sudička je démon
Padlý anděl (démon, nečistý duch) je zlý nebo vzbouřený anděl, který byl svržen z Nebe (ze sídla Boha Bible) na zem. I Satan je považován za padlého anděla.

Nevěřící lidé dodnes otevřeně hovoří o tom, že Sudička má být démon osudu vystupující ve trojici. Tento druh démona má určovat osud novorozence. Tyto démoni jsou známy především v západoslovanské a jihoslovanské kultuře, ve východoslovanské oblasti jejich místo zpravidla zaujímají Rožanice. Uvědomte si prosím, že toto dodnes tvrdí lidé. Rozhodně se nejedná o žádnou spekulaci, ale o fakt!

Tento druh démona je též zmíněn v pohádce „O Šípkové Růžence“ (1981), a také v písni „Píseň pro malou Lenku“ od hudebníka Jaromíra Nohavici.

Závěr
Píseň „Co sudičky přály nám“ napsal textař Jaroslav Machek, který se stal satanovým nástrojem k otevřené propagaci démonů. Není nic zvláštního, když démoni pomocí lidí, vytvářejí texty k písním. V tomto případě vidíme, že se toto neděje pouze v rockové hudbě.

Osud znamená, že události v životě člověka jsou předem určeny. Může nějaký démon určovat události v životě člověka? Může, ne však absolutně. Démoni nás mohou, skrz démonické obsazení nebo sugesci, ovlivňovat, manipulovat nás… Člověk byl stvořen k Božímu obrazu, se svobodnou vůlí, takže se můžeme rozhodnout, co a jak budeme dělat. Z našeho pohledu, nejsou události v životě člověka, předem určeny. Člověk se může svobodně rozhodnout. Nicméně, Bůh Bible však ví, jak se člověk rozhodne, protože je mimo náš prostor a čas.

Skladbu „Co sudičky přály nám“ není možné doporučit k poslechu, neboť propaguje zlo (Satana a jeho démony).