Billie Eilish – Všechny hodné holky půjdou do pekla

Billie Eilish Pirate Baird O’Connell, známá pod jménem Billie Eilish, je americká zpěvačka a skladatelka, která v roce 2019 měla koncert v pražské O2 aréně.

Billie Eilish

Zpěvačka v roce 2019 nazpívala píseň s ďábelským námětem! Píseň se nazývá All the good girls go to hell, což v překladu znamená Všechny hodné holky půjdou do pekla. Zpěvačka ve skladbě mj. zpívá:

„Můj Ďábel je osamělý“

„Nebeská brána vypadá spíš jako laťkový plot
Když se tam jednou dostaneš
Kámoše tam pozvat nemůžeš“

„Bude chtít mít Ďábla ve svém týmu“

„Všechny hodné holky půjdou do Pekla“

Zpěvačka naznačuje, že Bůh je žena: Protože i Bůh sama má nepřítele“.

Zpěvačka ve stejnojmenném videoklipu letí jako padlý anděl (démon) k zemi. Po pádu se její nově narostlá křídla namočí v nějaké tekutině. Všude okolo hoří oheň, ve kterém lze spatřit siluety tancujících žen. Je jasné, že zpěvačka písní propaguje, uctívá satana a jeho démony (satan v hudebním průmyslu). Píseň, potažmo videoklip, lidem vnucuje, že ďábel je osamělý, že není tak špatný, že potřebuje společnost (hraní na city). Zpěvačka lidem vnucuje, že Nebe je špatné a peklo je ta dobrá cesta (odmítejte Boha, hřešte). Lidem je vnucováno, že v pekle bude zábava – siluety tancujících žen v (pekelném) ohni. Podobně prezentuje peklo česká kapela Ortel, která ve skladbě Čert (článek, video zde) prezentuje peklo jako velkou zábavu a mejdany. Všechno toto je lež! I mnoho nevěřících ví, že v pekle bude pláč a skřípění zubů. To jen ďábel se snaží tento fakt dezinformovat. Nenechte se manipulovat ďáblem a jeho přisluhovači!

„Totéž se bude dít na konci světa: Vyjdou andělé, oddělí zlé od spravedlivých a vhodí je do ohnivé pece. Tam bude pláč a skřípění zubů.“
Bible, Matouš 13, 49-50

Videoklip: Billie Eilish – Všechny hodné holky půjdou do pekla
Nahlaste nám prosím nefunkční video