Změna pravidel Oscarů: menšiny, homosexuálové, ženy

Od roku 2024 se bude moci ucházet o Oscara pouze film, který bude plnit nejméně jedno ze tří kritérií:

Ve filmu musí musí hrát nejméně jeden herec v hlavní roli nebo významné vedlejší roli, který pochází z menšin (Afroameričan, Asiat, Hispánec, původní Američan – indián atd.).

V hereckém souboru musí tvořit nejméně 30 % herců v menších rolích ženy, lidé z etnických menšin, LGBTQ komunita (zkratka označující lesby, gaye, bisexuály a transgender osoby) nebo lidé s kognitivním či fyzickým postižením nebo špatně slyšící a úplně neslyšící.

Příběh se musí točit kolem žen, etnických menšin, LGBTQ komunity nebo lidí s kognitivním či fyzickým postižením nebo špatně slyšících a neslyšících.

Shrnutí
To je konec objektivních historických filmů!!!  Až se bude natáčet film o 2. světové válce, bude např. Hitler černoch? Další věc je propagace LGBTQ komunity (zvrácených sexuálních praktik). Vidím v tom diskriminaci, že je člověk heterosexuál. Oscara se může účastnit pouze film, kde hraje hlavní roli černoch, pak taky lesba nebo indián apod. Co takhle Romeo a Julie? Matka Julie Asiatka, Merkuccio černoch a Romeo z Malajsie. Divák se má na co těšit!

„Běda těm, kteří přebývají na zemi a na moři, neboť ďábel sestoupil k vám, maje hněv veliký, neboť ví, že má již málo času.“
Bible, Zjevení 12,12