Radoslav Banga – Gipsy

Radoslav Banga

Radoslav Banga – známější pod pseudonymem Gipsy, je rapper, zpěvák, textař a hudebník romského původu, který již od svých 13 let působí na české hip-hopové scéně. Nyní bychom se s vámi chtěli podělit o jeho názory, které se můžete sami dočíst na jeho stránkách. Následující výtažky jsou ze článků, které RB napsal a zveřejnil. Tvrdí, že si démon vybral jeho vlastní tělo. Posuďte sami, jaké je jeho “ovoce”.

“Jestli jsem to správně pochopil, tento démon pronásleduje mou rodinu už celá staletí. Klidně bych i věřil, že je to právě on, kdo stojí za sebevraždou mnoha členů mé rodiny. Nebyl jsem sám, kdo ho slyšel nebo viděl, můj otec ho zná taky. Viděl toho démona, slyšel ho, ale neuvěřil, že existuje. To je ideální stav pro ďábla – když ostatní nevěří v jeho existenci, pak je ta neviditelná práce mnohem snažší. Od mých pěti let jsem už démona v podstatě neviděl, i když.. ne tak docela. Měl teď perfektní skrýš – mé vlastní tělo. Jak chcete vidět něco, co je ve vás?….
Klidně tomu nevěřte, ale jedním si buďte jistí – vaše tělo je naprogramované tak, aby se těchto věcí bálo. A příroda by nikdy nestvořila takový pud, pokud by k tomu neměla pádný důvod. Takže pokud příroda věří, že existuje posmrtný život a donutí vás se duchů bát, pak i vy byste měli věřit, že existuje a respektovat ho.. a že se nebojíte? Skutečně? ……pak se modlete, aby si nevybrala dnes v noci zrovna vás.. 😉
Tímto článkem do svého blogu jsem chtěl varovat všechny ty, kteří by se rozhodli nerespektovat tyto nadpozemské věci a vysmívali se jim – buďte si jistí, že život po smrti existuje a že existují síly, které jsou hrůzostrašné, nelidské a neviditelné. Když už se tyto věci rozhodnout zviditelnit, pokud se rozhodnou vybrat si zrovna vás, změní to celý váš život. Už nikdy nebudete klidně spát, už nikdy nebudete žít povrchní lidský život a přitom nepřemýšlet nad tím, zda-li za vašemi zády nestojí někdo neviditelný, kdo vám tajně pomáhá nebo naopak tajně škodí…”

A jaký má náš slavný rapper názor na Bibli či Boha?

“Je bible důvěryhodná? Žádná kniha není důvěryhodná – obzvláště ne ta, kterou “nařídil sepsat Bůh.” Přestaňme se zebe dělat hlupáky. Tu knihu napsali lidé – ne Bůh. Mojžíšova Genesis a hliněné tabulky.. Jak můžou věřící podlehnout takovým blábolům v dobách, kdy má lidstvo k dispozici všechny ty aktuální znalosti z fyziky, matematiky, chemie a dalších věd? Jsme schopní štěpit atomy a přitom jsme ještě schopní věřit, že existuje Bůh Jehova – dědeček na nebi v mráčkách, co vládne celému světu?? Že nám tento dědeček seslal 10 přikázání, podle kterých máme žít? Děkujeme Jehovo. Odejdi. Amen.”