Lindsey Lohan jako jedna z mála hvězd započala svou kariéru již v útlém věku 11 roků, kdy se objevila v Disneyho filmu “Parent Trap”. Byl to vlastně její otec, který ji vzal do konkurzu k tomuto filmu, a pak se stal její vstupenkou k slavné kariéře. Lindsey pak natočila řadu dalších úspěšných filmů a dokonce se vydala na sólovou pěveckou dráhu. Její první cd se jmenuje “Speak”.

Průběh této poněkud tragické avšak chtěné kariéry pokračuje dále, kdy Lindsey má problémy s drogami, abnormálním hubnutím, neopatrným až sebedestruktivním chováním. Jde o další Disneyho hvězdičku, která jako by ztrácí svoji kontrolu a rozum, přesně tak, jako před časem Britney Spears. (Nebo už si nepamatujete, jaké projevy či záchvaty šílenosti jsme mohli u ní vidět?)

Je však zvláštní, že Lindsey ze všeho obviňuje svého otce, který ji umožnil její zahájení v “elitě”. Prošla si ústavem, vězením a když si odpykala své útrapy ve vězeňských celách, nafotila tato zpěvačka zajímavé fotky s okultní a upíři tématikou. Aby to však nestačilo, oblíbila si symbol vše-vidoucího oka, který ji zřejmě zajišťuje business v její nelibé a nelehké etapě pošramocené kariéry.

Následující fotky vydají za tisíc slov.

Lindsey Lohan