Beyonce posedlá démonem! A veřejně to přiznává!

Beyonce

Beyonce je americká zpěvačka, herečka, producentka, textařka a módní návrhářka. Je to jedna z největších celebrit v hudebním světě. Milióny lidí obdivují její dar či talent zpěvu, projevu a tance.

Myslíte si, že za takovou celebritou stojí vydřené hodiny zpěvu a tance potřebné k tomu, aby byla na vrcholu slávy? Možná že tohle je nezbytná část, ale pokud nebudete mít styky s druhou stranou, přátelé, tak nemáte šanci proniknout na špici uznání.

Je až tragické, kolik mladých lidí dnes a denně poslouchá nejen její hudbu a přitom vůbec netuší, že není všechno zlato co se třpytí. Satan je ten, kdo svým věrným poddaným dává vše, po čem zatouží jejich srdce.

Co se dozvídáme v Bibli? Jde jen o chabé historky, které si křesťané vymysleli? Pak ho ďábel vyzvedl vzhůru, v jediném okamžiku mu ukázal všechna království země a řekl: “Tobě dám všechnu moc i slávu těch království, poněvadž MNĚ JE DÁNA, A KOMU CHCI, TOMU JI DÁM. Budeš-li se mi klanět, bude to všechno tvé”. (Lukáš 4,5-7)

Beyonce není jediná, kdo se klaní ďáblu, seznam těchto lidí by byl opravdu dlouhý. Rozhodněme se již dnes, komu budeme sloužit!

Video: Beyonce posedlá démonem!
Nahlaste nám prosím nefunkční video