Madonna na Super Bowlu – oslava a propagace satana

Kdo z vás si stále myslí, že jde pouhé o konspirativní teorie? Nebo, že jde o náhody, které vypadají velice shodně a my tady jen blábolíme a motáme vám hlavu?

Madonna, která je považována za velekněžku celého temného hudebního průmyslu, se nám pěkně předvedla. Tedy pro nás nejde o nové informace, ale chtěli jsme se s vámi podělit o tenhle článek, abyste si sami udělali jasno.

Madonna zvolila egyptský motiv své velkolepé show, že by to bylo tím, že byla v poslední době byla na dovolené v Egyptě a zamilovala si pyramidy? Ne, Madonna je známá tím, že je milovníkem mystického učení, kteří vytvořili židé působící v babylonském zajetí, které se jmenuje Kabala. Jde o miš-maš náboženství judaismu a babylonského náboženství. Jinými slovy, jde o okultní vědy.

Madonna

Taky jste si všimli, jak se Madonna náhodně podobá egyptské bohyni Isis? A kdo je to vlastně Isis?

Jedno z nejmocnějších božstev v egyptském panteonu byla bohyně Isis. Byla proslavená svými magickými schopnosti. Magie je hlavním elementem mytologie této bohyně. I v řecko-románském světě se Isis stala jednou z nejdůležitějších kultovních božstev. Mnoho klasických spisovatelů zmiňují její chrámy a kultovní rituály.
Na obrazech byla Isis znározněna jako žena, která na sobě měla dlouhý plášť a na hlavě měla korunu z kravských rohů.
Mezi kravskými rohy byl umístěn sluneční disk. Podobným způsobem byla znázorňována i bohyně Hathor. Madonna hraje na lyru, na kterou hrál také bůh Hermes…

Madonna

Pro ty z vás, kdo si stále myslí svoje, zkuste si všimnout jak ironicky je symbol „vševidoucího oka“, opět umístěn při této velkolepé show.

Na závěr nelze nezmínit postavu Bafometa, což je démonická postava s hlavou kozla, jejímž autorem je francouzský okultista Eliphas Lévi. Madonna se až neuvěřitelně podobá této démonické postavě, která je modla pro okultisty a satanisty.

Video: Madonna, Super Bowl (2012)
Nahlaste nám prosím nefunkční video