Nicki Minaj, Grammy Awards – démonický rituál

Předávání veřejných cen se řadu let děje v okultním duchu a častokrát se zde odehrávají démonické rituály před našima očima v zahaleném kabátku jen pro naši “zábavu”.

Nicki Minaj předvedla jednoznačně nevídaný kousek, kde nám ukázala její posedlost a následně vyhánění démonů. Zda šlo jen o herecký kousek a show, to necháme jen k vašemu zvážení.

Nicki Minaj

Katolická liga kritizovala Nicki Minaj při předávání Grammy Awards 2012. Vyčítají této raperce rouhání a extrémní touhu po vzbuzení pozornosti publika. Prezident Bill Donahue vysvětluje: “Jestli je Minaj posedlá, to je otevřená otázka. Jde bezpochyby o nezodpovědnost Recording Academy. Nikdy by nedovolili, aby umělec urážel židovství anebo islám. Ještě horší než Minaj je toto nahrávací studio Recording Acamedy, které organizuje předávání cen Grammys, protože jasně vědí co ona dělá a dají ji k tomu zelenou.”

Co se bude odehrávat dál? Budeme to pořad přehlížet nebo se k hudebnímu průmyslu začneme stavět jinak? Kdy nám konečně dojde, kdo stojí v pozadí?

Video: Nicki Minaj, Grammy Awards (2012) – démonický rituál
Nahlaste nám prosím nefunkční video