Whitney Houston – Queen Of The Night

Whitney Houston

Zesnulá Whitney Houston a její známý hit Queen of the Night. Bez znalosti pár „detailů“ které vám nyní chceme vysvětlit, byste si mohli říct, že jde o další konspirativní teorii. Opak je však pravdou.

V celém klipu se odehrávají scény z filmu Metropolis, v jehož dějí jde o stvoření nového osvíceného super člověka (32s – 34s) a to vše se děje pod okultním symbolem satanismu totiž Baphometa. V praxi to znamená, že se z člověka stane robot, neboli jejich otrok, který má sice nadpřirozené schopnosti, ale je plně ovládaný tajnou elitou. I jiné „superstar“ jako jsou Kylie Minogue nebo Beyonce použily podobným způsobem toto téma ve svým videoklipech.

Vystajlovaný outfit Whitney nám připomíná robota Marii, která hrála hlavní roli Metropolisu. Všimnete si masky Whitney, která se naprosto shoduje s maskou robota ve filmu.

Rovněž si můžeme všimnout symbol „vševidoucího oka“, který je chytře zamaskovaný v jedné vteřině scény (27s). Jde o další náhodu?

Whitney Houston, tzv. Královna noci, skončila ve věku 48 let s ruinovaným nešťastným životem. Takto se odměňuje hudební průmysl všem svým věrným služebníkům? Hollywood ničí lidské životy.

Whitney Houston – Queen Of The Night
Nahlaste nám prosím nefunkční video