PSH – Peneři Strýčka Homeboye

PSH

Pojďme se společně podívat na naši českou hudební scénu, i když podle některých kritiků by se dalo dlouze polemizovat o její existenci. Určitě vám skupina PSH (Peneři Strýčka Homeboye) něco říká. Jde o českou rapovou skupinu, jejímž členy jsou:

– Michal Opletal na scéně známý spíše jako „rapper Orion“.
– Vladimír Brož, který vystupuje pod pseudonymem „Vladimir 518“, který je rovněž šéf pražského labelu Bigg Bossa, což je nejen hudební vydavatelství, ale především soubor unikátních pražských postav a aktivit. (Určitě jste si hned na začátku klipu všimli „výjimečného“ loga této společnosti)
– DJ Mike Trafik, který v roce 2003 vystřídal DJ Richarda.

PSH

Video režíroval Vladimír Scuotty Okánik aka Oki-ho a objevují se v něm kromě kompletní sestavy Penerů strýčka Homeboye i DJ Wich, Hugo Toxxx (z pražské hip-hopové skupiny Supercroo) ale také Karel Gott.

PSH

Ano, přesvědčte se sami, jak náš Český Slavík všech Slavíků podpořil svou přítomností tento ojedinělý hudební kousek. Neuvěřitelně snadno se nám Kája stylizuje do nového žánru, připadající si jako ryba ve vodě, když nám předvádí snad ten nejzávažnější okultní symbol: pyramidu s „vševidoucím okem“.

Jak jsme již dříve zmínili, pokud si myslíte, že všechno to zlo, které se odehrává v hudebním průmyslu se děje pouze za velkou louží v USA, tak jste na omylu. It’s everywhere!

Video: PSH – H.P.T.N.
Nahlaste nám prosím nefunkční video