McDonald’s – symbol paroháče

McDonald's

Znáte symbol “paroháče”? Již několikrát jsme ho tady zmínili a abychom to volně sesumírovali, tak ten kdo ukazuje “paroháče” (Co znamená symbol “paroháč”?) je buď:

1. Poblázněný teenager či adolescent, který neví, co ukazuje (pokud si myslí, že ví, tak si myslí, že to znamená „party down“ nebo že to je prostě cool).
2. Poblázněná (třeba) rocková hvězda, jež dává najevo svoji příslušnost k satanovi.
3. Někdo, kdo zná pouze satanistický význam tohoto symbolu a není rockovou hvězdou či jinou celebritou.
4. Někdo, kdo moc dobře ví, co přesně tento symbol znamená a má znalosti v oblasti magie, kabaly a egyptské či řecké filozofie.

Přijdou vám lidé na následujících fotce jako pobláznění teenageři či rockové hvězdy nebo další známé osobnosti, co nemají ani páru o tom, co ukazují?

McDonald's

Na obrázku můžeme vidět Management McDonald’s a vedle jejich zaměstnance, kterým jak se zdá, předali to nejdůležitější “motto” celé společnosti.

Abychom zde nevyvolali zbytečnou diskuzi o tom, že návštěvy v těchto fastfoodu či konzumace jejich zcela “zdravých” výrobků je v podstatě vzdávání čest druhé straně, prosím vás, nejsme fanatici – i když o kvalitě jejich jídla bychom mohli udělat zvlášť článek… Chtěli jsme jen opět poukázat na to, že slavní lidé, ať už z jakékoli oblasti dnešní společnosti vykazují neobvyklé znamení, která rozhodně stojí za povšimnutí.