Vševidoucí oko – symbol ďábla

Věděli jsme, že symbol “vševidoucího oka”, který reprezentuje ďábla, je provařený v zábavním průmyslu skrz na skrz, ale i přesto nás tenhle obrázek trochu znepokojil.

Nemyslete si, symbolům jsou po dlouhá staletí přiřazovány moc a důležitost, ať už tomu chceme věřit nebo ne. Kdyby tomu tak nebylo, nebyli bychom svědky všech těch znaků, s kterýma se v poslední době roztrhl pytel.

Oko boha Hora. Hór je podle Egyptské mytologie (věda zabývající se studiem mýtů) bůh egyptského krále, egyptský bůh nebe, slunce a světla.

Oko boha Hora

Vševidoucí oko se vyskytuje hlavně v pyramidě nebo nad pyramidou. Představuje falešného boha během jeho období „smrti“ očekávajícího znovuzrození. Zatím dlí v podsvětí, nicméně jeho duše je stále živá a pozoruje, jak je naznačeno otevřeným okem.

Vševidoucí oko představuje všemohoucnost, vševidoucí božství, schopnost intuitivního zření. Vševidoucí oko je symbolem všech slunečních (falešných) bohů a jejich životodárné, oplodňující síly a moci… Vševidoucí oko v neposlední řadě je hlavním symbolem ďábla.

Vševidoucí (satanovo) oko se nevyskytuje jen v hudebním průmyslu, ale i v římském katolicismu (falešném náboženství), hinduismu (okultismu), lze ho spatřit na olympijských hrách, módních přehlídkách, na bankovkách, na a v budovách… Lze ho spatřit i ve Svobodném zednářství a dalších okultních spolcích. Vševidoucí oko je zkrátka téměř všude…

Jednodolarová bankovka
Jednodolarová bankovka
Katolická církev (Polsko)
Zimní olympijské hry 2018
Zimní olympijské hry 2018
Svobodné zednářství
Svobodné zednářství
Budova nejvyššího soudu státu Izrael
Budova nejvyššího soudu státu Izrael
Kostel lucifera v Kolumbii
Kostel ďábla v Kolumbii