The Beatles (Beatles) byla rocková kapela z Liverpoolu, kterou lze označit mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. V Británii vydali více než 40 různých singlů, alb a desek, které se vyšplhaly na první místa hitparád. Tento neuvěřitelný komerční úspěch se opakoval v mnoha zemích po celém světě. Jejich nahrávací společnost EMI odhadla, že do roku 1985 prodali přes jednu miliardu desek a audio kazet po celém světě. Beatles stáli v polovině 60. let v čele invaze britské hudby do USA. Svým oblečením, styly a výroky Beatles určovali trendy své doby, zatímco jejich vzrůstající zájem o společenské otázky ovlivnil společenské a kulturní převraty 60. let. Dodnes je hudba od Beatles hraná a oblíbená po celém světě.

Členové kapely
John Lennon (zpěv, doprovodná kytara)
Paul McCartney (zpěv, basová kytara)
George Harrison (sólová kytara, zpěv)
Ringo Starr (bicí, příležitostně zpěv).

John Lennon
John Lennon prohlásil naprosto skandální (rouhavý) výrok: „Křesťanství je určeno k zániku. Má stále méně vyznavačů, až zmizí úplně. Není o čem diskutovat. V této chvíli jsme populárnější než Ježíš“.

John Lennon

Lennon používal symbol „victory“, což je ve skutečnosti symbol zkázy a prokletí. O tomto symbolu máme samostatný článek zde.

John Lennon
John Lennon – symbol „victory“

Beatles a Aleister Crowley
Aleister Crowley (1875 – 1947) byl britský okultista (mág, alchymista, jogín…), který se hlásil ke svobodnému zednářství. Crowley měl významnou pozici v Ordo Templi Orientis, což je magicko-náboženská organizace a bratrstvo, založené Theodorem Reussem na konci 19. století. Ordo Templi Orientis vychází ze svobodného zednářství a od počátku se jeho členové zaměřovali na sexuální magii. Crowley se objevuje na obalu „Seržanta peppera“ od Beatles, což někteří lidé považují za první setkání satanismu a hudby.

Beatles a Aleister Crowley

Aleister Crowley

Beatles – satanův nástroj
Není pochyb o tom, že sláva a peníze pro Beatles pocházejí od satana…

Beatles
Beatles – 666, paroháč (zdraví satana)
Beatles
Beatles – symbol jednoho oko (satanovo „vševidoucí oko“)
Beatles
Beatles – roztrhané panenky = znamení ovládání mysli
Paul McCartney
Paul McCartney zdraví satana
Paul McCartney
Do pekla s Beatles

Může vás zajímat článek: John Lennon v písni vzýval Antikrista (666)