Beyonce – monarch programování (vytvoření alternativní osobnosti)

V albu “Sasha Fierce” zpěvačka Beyonce představila svým fanouškům své “druhé já”. Zpěvačka tvrdí, že tato nová osoba je plná legrace, je sexuální a agresivní.

Beyonce prohlásila:

“Když jsem na pódiu jsem agresivní a silná. Nebojím se své sexuality. Tón mého hlasu se taky změní, jsem beze strachu. Je ze mne jiný člověk.”
Beyonce

Dále uvedla:

“Sasha Fierce se narodila, když jsem natáčela videoklip “Crazy in Love.” Lidé, při setkání se mnou, ji neustále očekávají. Ale tato osoba je vyhrazena striktně na jeviště. ”
Beyonce, People Magazine, 18.listopadu 2008

Přiložená fotografie v úvodu (Beyonce s motýlem na oku) nám může dokreslit toto děsivé prohlášení že jde o Monarch programování – vytvoření alternativní osobnosti!

Programování Monarch
Programování Monarch je technika ovládání mysli zahrnující prvky satanistického rituálního zneužívání a mnohočetné poruchy osobnosti. Využívá kombinaci psychologie, neurovědy a okultních rituálů k vytvoření alternativní osobnosti, která může být manipulátorem spuštěna a naprogramována. Otroci Monarch jsou využívány několika organizacemi spojenými se světovou elitou v kruzích armády, sexuálního otroctví a zábavního průmyslu.

Ovládání mysli Monarch je pojmenováno po motýlovi Monarcha – hmyz, který svůj život začne jako červ (reprezentuje nevyvinutý potencionál) a po kuklení (programování) je narozen znovu jako krásný motýl (otrok Monarch). Některé charakteristiky specifické Monarchovi jsou také přirovnatelné k ovládání mysli.

Může vás zajímat článek: Původy a techniky ovládání mysli Monarch