Původy a techniky ovládání mysli Monarch

Programování Monarch je metoda ovládání mysli používaná několika organizacemi k tajným účelům. Je to pokračování projektu MK-ULTRA, programu ovládání mysli vytvořeném CIA a testovaném na vojácích a civilistech. Zatímco masmédia tento problém ignorují, tak tímto hororem si prošlo přes 2 miliony Američanů. Tento článek je o původech programování Monarch a o některých metodách.

Programování Monarch je technika ovládání mysli zahrnující prvky satanistického rituálního zneužívání a mnohočetné poruchy osobnosti. Využívá kombinaci psychologie, neurovědy a okultních rituálů k vytvoření alternativní osobnosti, která může být manipulátorem spuštěna a naprogramována. Metody jsou velmi sadistické (účel je traumatizovat oběť) a požadované výsledky jsou hrůzostrašné: Vytvoření ovládaného otroka, který může být spuštěn kdykoliv a k jakékoliv akci svým manipulátorem. Otroci Monarch jsou využívány několika organizacemi spojenými se světovou elitou v kruzích armády, sexuálního otroctví a zábavního průmyslu (hudební a filmový průmysl).

Původy
V minulosti bylo zaznamenáno několik tvrzení popisují rituály a praktiky podobající se ovládání mysli. Jeden z prvních rukopisů odkazující na využití okultismu k manipulaci mysli můžete nalézt v Egyptské knize mrtvých. Je to kompilace rituálů, těžce studovaných dnešními tajnými spolky, která popisuje metody mučení a obtěžování (k vytvoření traumatu), využívání medicíny (drog) a říkání sugestivních formulací (hypnotizmus) k následnému totálnímu zotročení zasvěceného. Další události se připisují černé magii, čarodějnictví a posedlostí démony, což jsou také předchůdci programování Monarch.

Během 20.století se ovládání mysli stalo vědou v pravém slova smyslu, při které bylo tisíce subjektů pozorováno, dokumentováno a testováno.

Jedna z prvních metodických studií ovládání mysli na bázi traumatu byla prováděla Josefem Mengelem, lékařem pracujícím v nacistickém koncentračním táboře Osvětim. Mengele jako jeden z lékařů SS, dohlížel na výběr přicházejících vězňů a rozhodoval, kdo zemře a kdo bude nuceně pracovat. Je znám pro hrozné experimenty na vězních, včetně dětí pro které byl nazýván „Anděl smrti“.

Mengele je znám díky svým nelidským experimentům v koncentračním táboře Osvětim. Zde s oblibou prováděl ohavné experimenty na dvojčatech. Část jeho práce, která je málokdy zmiňována, je výzkum ovládání mysli. Většina jeho výzkumu byla zabavena Spojenci a dodnes je tajná.

Josefa Mengeleho je možné nazvat otcem programování Monarch.

MK-ULTRA
Projekt MK-ULTRA probíhal od začátku 50tých let do let 60tých, využíval Americké a Kanadské občany jako testovací subjekty. Publikovaný důkaz naznačuje, že Projekt MK-ULTRA zahrnoval použití spousty metodologií k manipulaci mentálních stavů a změně mozkových funkcí, včetně podávání drog a dalších chemikálií, potlačování smyslů, izolace a verbální a sexuální zneužívání.

Nejvíce zveřejněné experimenty prováděné MK-ULTRA zarhnovaly podávání LSD drogy náhodným lidským subjektům, včetně zaměstnanců CIA, vojenského personálu, doktorů, dalším vládním agentům, prostitutkám, mentálně nemocným pacientům a členům veřejnosti, za účelem studování jejich reakce.

Rozsah MK-ULTRA zahrnoval: násilné elektrošoky, psychické a mentální mučení, sexuální zneužívání…

MK-ULTRA byl přiveden na světlo různými komisemi v 70tých letech, včetně Rockefellerovy komise v roce 1975. Ačkoliv je tvrzeno, že CIA tyto experimenty po těchto vyšetřování zastavila, někteří lidé tvrdí, že projekt MK-ULTRA nahradilo programování Monarch.

Nejvíce usvědčující prohlášení od vládního úředníka o možné existenci Projektu Monarch bylo získáno Antonem Chaitkinem, novinářem z publikace The New Federalist. Když byl bývalý ředitel CIA William Colby přímo tázán „A co Monarch?“, odpověděl rozzlobeně a dvojznačně: „Zastavili jsme to koncem 60tých let a začátkem 70tých let.“

Monarch
Ačkoliv nebyla nikdy žádným úředníkem přiznána existence programování Monarch, významní badatelé dokumentovali systematické využití traumatu na subjektech za účelem ovládání mysli. Někteří, kteří přežili, s pomocí oddaných terapeutů, se byli schopni deprogramovat a před kamerou říct hrůzostrašné detaily jejich utrpení.

Otroci Monarch jsou využíváni organizacemi hlavně na provedení operací pomocí využívaných obětí vytrénovaných k určitým úkolům, kteří se neptají na rozkazy, kteří si své akce nepamatují, a jestli budou odhaleni, spáchají sebevraždu. Jsou perfektní obětní beránci na nájemné vraždy, ideální kandidáti na prostituci, sexuální otroctví, porno… Jsou také perfektními loutkami pro hudební průmysl (Beyonce atd.).

Programátoři Monarch způsobují intenzivní teror skrz využití elektrošoků, mučení, sexuálního zneužívání a psychického teroru k jejich odloučení od reality. Odloučení atd. umožňuje manipulátorům z lidí dělat naprogramované roboty.

Ovládání mysli Monarch je tajně používáno spoustou skupin a organizací k různým účelům. Tyto skupiny mají za cíl vytvořit Nový světový řád.

Monarch – původ jména
Název Monarch je od motýla, který se jmenuje Monarcha. Je to motýl, který svůj život začne jako červ (reprezentuje nevyvinutý potencionál) a po kuklení (programování) je narozen znovu jako krásný motýl (otrok Monarch). Některé charakteristiky tohoto motýla jsou přirovnatelné k ovládání mysli.

„Když osoba prochází traumatem způsobeným elektrošoky, tak je zaznamenán pocit povznešení; jak se pohybuje nebo vznáší jako motýl. Je tu také symbolická reprezentace náležící k transformaci nebo metamorfóze tohoto krásného hmyzu: od housenky ke kukle (období klidu, nečinnosti) k motýlovi (nové stvoření), který se vrátí ke svým počátečním bodům. Takový je vzorec migrování, který dělá tento druh unikátním.“ (Ron Patton, Project Monarch)

Motýl Monarcha
Celebrity ukazující symboliku Monarch

Metody Monarch
Oběť je programátorem/manipulátorem nazvaná otrokem, ten je (manipulátor) vnímán jako „mistr“ nebo „bůh“. Asi 75% obětí tvoří ženy, protože mají vyšší toleranci k bolesti a více sklonu k rozdělení, než muži. Manipulátoři Monarch se snaží rozdělit psychiku svého subjektu a oddělit další osobnost pomocí traumatu.

Během programování se používá hudba, filmy (z produkce Walt Disney atd.), okultní symboly, kabalistické stromy života, nekonečné smyčky, starodávné symboly a dopisy, pavoučí sítě, zrcadla, rozbité sklo, masky, zámky, bludiště, démoni, motýli, přesýpací hodiny, hodiny, roboti… Tyto symboly a věci lze často spatřit ve filmech a videoklipech z několika důvodů: znecitlivit většinu populace, využití podprahového programování a k vytvoření specifických spouštěčů a klíčů pro základy programování vysoce vnímavých dětí. Některé z filmů využitých při programování Monarch jsou Čaroděj ze země Oz, Alenka v Říši divů, Pinoccio a spící kráska…

Takto programátor mučí/programuje své oběti:

1. Sexuální zneužívání a mučení.
2. Věznění v bednách, klecích, rakvích atd., nebo pohřbení (často s otvorem nebo vzduchové trubice pro kyslík).
3. Svazování člověka lany, řetězy, pouty atd.
4. Skoro utopení.
5. Extrémy horka a mrazu, včetně ponoření do ledové vody a hořících chemikálií.
6. Stahování kůže (jen vrchní vrstvy kůže jsou odstraněny za účelem přežití).
7. Otáčení člověka pořád dokola.
8. Oslepující světlo.
9. Elektrické šoky.
10. Nucené požívání tělních tekutin (krev, moč, výkaly, maso atd.).
11. Zavěšení v bolestné pozici nebo hlavou dolů.
12. Hlad a žízeň.
13. Odepírání spánku.
14. Útlak činkou a strojem.
15. Potlačování smyslů.
16. Podávání drog k vytvoření iluze, zmatení a amnézie.
17. Vdechnutí nebo požití toxických chemikálií k vytvoření bolesti nebo nemoci, včetně látek na chemoterapii.
18. Namožená nebo vykloubená ramena.
19. Použití hadů, pavouků, červů, krys a dalších zvířat ke strachu a znechucení.
20. Zkušenosti na hraně života, často zadušení škrcením nebo topením s okamžitou resuscitací.
22. Donucení k provedení zneužívání, mučení a obětování lidí a zvířat, obvykle noži.
23. Nucená účast v dětském pornu a prostituci.
24. Znásilnění a následné těhotenství; plod je pak potracen pro rituální využití nebo je dítě bráno na obětování nebo zotročení.
25. Duchovní zneužívání a teror.
26. Znesvěcení do okultismu, falešných náboženstvích (kabala atd.), uctívání falešných bohů atd.
27. Přesvědčují oběti, že Bůh je ten špatný, jako třeba obvinění, že ji Bůh znásilnil.
28. Operace vedoucí k mučení, experimentování.
29. Výhrůžky ublížení rodině, přátelům…
30. Využití iluze a virtuální reality ke zmatení.

Úrovně programování Monarch
Úrovně programování Monarch určí funkci otroka a jsou pojmenované po mozkových vlnách EEG spojených s nimi.

Typy mozkových vln v EEG:

ALFA je považováno za „obecné“ či běžné programování v základním ovládání osobnosti a je charakterizováno nadměrně pociťovaným zadržováním paměti, zvýšenou fyzickou silou a ostrostí zraku. Programování Alfa je dosahováno pomocí rozčlenění osobnosti oběti, jehož důsledkem je v podstatě oddělení levé a pravé mozkové hemisféry, čímž je umožněno, aby byly později L a P programově spojeny prostřednictvím stimulace nervových drah.

BETA je reformováno sexuálnímu programování (sexuální otroci). Toto programování zničí všechny naučené morální principy a stimuluje primitivní sexuální instinkt zbavený zábran. Z této úrovně můžou vzniknout „kočičí“ osobnosti. Sexuální kočičí programování je nejjasnější druh programování u některých ženských celebrit, modelek, hereček a zpěvaček. V populární kultuře vyznačují kočičí vzory sexuální programování.

DELTA je známa jako zabijácké programování a byla původně vytvořeno pro výcvik zvláštních agentů nebo elitních vojáků (Delta Force, First Earth Battalion, Mossad, atd.) v tajných operacích. Subjekty jsou zbaveny strachu a jsou velmi systematičtí v provádění svých úkolů. Sebedestrukce nebo sebevražda jsou na této úrovni možné.

THÉTA je považováno za „psychické“ programování. Příslušníci pokrevních svazků (pocházející z mnohageneračních satanistických rodin) jsou určeni k tomu, aby vykazovali větší sklony k telepatickým schopnostem než ti, kdo k pokrevním svazkům nepříslušejí. Ovšem v důsledku ohraničení těchto schopností jsou vyvíjeny a používány různé formy elektronických systémů pro ovládání mysli, především biomedicínská telemetrická zařízení pro použití u lidí (mozkové implantáty), lasery s řízenou energií využívající mikrovlny nebo elektromagnetismus. Existují zprávy, že tyto přístroje jsou používány v kombinaci s vysoce pokročilými počítači a náročnými satelitními monitorovacími systémy.

Může vás zajímat: Walt Disney je nástroj k ovládání mysli