Walt Disney je satanův nástroj k ovládání mysli

Walter Disney (1901-1966) byl americký filmový producent, režisér, scenárista, dabér, animátor. Disney ve své době silně ovlivnil zábavní průmysl. Disney se stal jedním z nejznámějších filmových producentů na světě. Společnost, kterou založil, se v současnosti jmenuje The Walt Disney Company a má roční obrat asi 35 miliard dolarů. Disney zemřel na rakovinu plic v kalifornském Burbanku.

Walt Disney

Znám je jako filmový producent a bavič, zároveň však také jako inovátor animovaného filmu a zábavních parků. Společně se zaměstnanci společnosti vytvořil řadu světově známých postaviček včetně Mickey Mouse, kterému Disney propůjčil i vlastní hlas. Vyhrál 26 Oskarů z 59 nominací, včetně rekordních čtyř Oskarů v jednom roce, čímž v tomto oboru získal více cen a nominací než kdokoli jiný. Také obdržel sedm ocenění Emmy. Po něm pojmenované zábavní parky můžeme najít v USA (Disneyland, Walt Disney World Resort), v Japonsku (Tokyo Disney Resort), Francii (Disneyland Paris) a Číně (Hong Kong Disneyland).

Stinná stránka
Disney se již od dětství zajímal o okultismus (duchovní nauky, které jsou spojeny se satanem). Když se v dospělosti zadlužil, dostal se pod kontrolu stínové vlády (okultní elity). Rád se díval na pornofilmy a liboval si v sexuálních zvrácenostech. Byl to velmi významný nástroj vládnoucí elity. Jeho kreslené filmy se dodnes používají na kontrolu dětských myslí. Tvorba Disney obsahuje mnoho satansko-zednářských symbolů (“vševidoucí oko”, symbol “paroháč”, symbol “victory”, 666…), vidíme tam techniky k ovládání lidské mysli. Jeho filmy se používají při programování lidí (Monarch – článek Původy a techniky ovládání mysli Monarch) včetně programování celebrit.

V logu vidíme číslo 666…

Symbol “paroháč”, který používají satanisté (zdraví tím satana):

Symbolika “vševidoucího oka”:

Walt Disney

Walt Disney

Walt Disney

Symbolika “vševidoucího oka” + kniha Richard Dawkinsona (popularizátor evoluční teorie, která je samozřejmě podvod):

Nápis Ilumináti:

Walt Disney

Hlavní zednářský symbol (kružítko a úhelník) + “vševidoucí oko”:

Walt Disney

Skrytí nápis sex:

Mickey Mouse a symbol “victory”, což ve skutečnosti znamená zkázu, prokletí. Více článek Symbol “victory”.

Kdyby se zde našel ještě človíček pro zastánce Walt Disney, tak uvádíme další obrázek k hlubokému zamyšlení…. Z velice známého filmu – pohádky Kráska a zvíře. V té době se psal rok 1991, a plno lidí nemělo ani páru “vo co go”? Je to více než 20 let, a možná by bylo vhodné se zeptat na tu samou otázku…