Rihanna – propagátorka Iluminátů, satana

Rihanna

Rihanna a její propagace Illuminátů ve videoklipu

Rihanna je známá zpěvačka a herečka, která pochází z Barbadosu. Rihanna je držitelkou mnoha cen včetně sedmi cen Grammy. Do roku 2012 celosvětově prodala na 25 milionů kusů alb, 60 milionů digitálních kopií singlů, což z ní činí nejúspěšnější umělkyni v digitálním prodeji. V roce 2010 vydala svůj parfém s názvem Rebelle Fleur.

Rihanna ve svých klipech propaguje sexuální nevázanosti a perverze, mastrubaci, homosexualitu, násilí, drogy… V jejich videoklipech lze poměrně často spatřit symboliku “vševidoucí oka”, což je jeden z nejoblíbenějších (satanových) symbolů v hudebním průmyslu.

Rihanna

Rihanna poměrně často dělá symbol paroháče, čímž propaguje a zdraví satana.

Rihanna

Někdy symbolika nestačí a Rihanna si rohy nasadí na hlavu…

Rihanna

Rihanna používá i symbol „victory“, což je ve skutečnosti symbol zkázy a prokletí. Více článek Symbol „victory“.

Rihanna

Rihanna šla ještě dál, když si vystoupila s podobiznou Adama Weishaupta (1748 – 1830) – zakladatele Iluminátů. Weishaupt byl bývalý jezuita, který měl ve své době pod kontrolu Svobodné zednáře i další tajné spolky (satanisty). Ilumináti je skupina mocných satanistů (stínová skupina globálních elit), kteří ovládají hlavní sektory světa, jako je politika, kultura, náboženství… Jejich cílem je vytvořit Nový světový řád – totalitní světovládu. Prostřednictvím peněz, médií… ovládají lidstvo. Hudební průmysl je pro ně velmi mocný nástroj ke kontrole myšlení lidí a propagaci jejich pána  – satana. Rihanna je dlouhodobě v podezření, že je spolčená s Ilumináty.

Rihanna
Rihanna a její propagace Iluminátů ve videoklipu

Vrcholem všeho je videoklip Umbrella, ve kterém Rihanna zpodobňuje Baphometa, což je bytost podobná démonu s hlavou kozla, kterou uctívají satanisté. Není pochyb o tom, komu Rihanna slouží a koho uctívá…

Rihanna

Analýza videoklipu Umbrella od Rihanny
Nahlaste nám prosím nefunkční video