Madonna v Eurovision zahrála Ďábla

Eurovision Song Contest 2019 (česky: Velká cena Eurovize 2019) byl 64. ročník soutěže Eurovision Song Contest. Soutěž se konala v Expo Tel Aviv v Tel Avivu ve Státu Izrael, a to díky vítězství izraelské zpěvačky Netty Barzilaii s písní „Toy“ na předchozím ročníku v Lisabonu v Portugalsku.

Jako host zde vystoupila zpěvačka Madonna, která si zahrála Ďábla.

1. Celý rituál se odehrál na schodech se sloupy (Okultní sloupy Boáz a Jáchyn), což je symbolika Svobodného zednářství.

Madonna v Eurovision

2. Byla k vidění symbolika, která měla zobrazovat Ďábla s rohy.

Madonna v Eurovision

3. Madonna měla na šatech symboliku X, což je starodávný symbol, který lze spatřit ve falešném náboženství, v apostatickém judaismu, ve Svobodném zednářství a v okultismu. Iluminátská elita ho dodnes používá k symbolizaci klíčových jevů a významných událostí.

Madonna používala symboliku uroboros, což je starodávný symbol, který zobrazuje hada nebo draka požírajícího svůj vlastní ocas. Tento symbol se pojí s okultismem (démony). Představuje cyklickou podstatu věcí, nekonečný návrat od konce k začátku, sebezničení a sebeobnovu. Had v Bibli představuje Ďábla.

Madonna v Eurovision

4. Obrácený kříž a stavba kostela (pád křesťanství). Na vše dohlíží “vševidoucí” (satanovo) oko.

5. Symbolika pyramidy – iluminátský symbol.

6. Propagace sebevražd (skoky z mostů pozadu).

7. Plynové masky s květinami romantizují holocaust (ukazuje satanské a zlé úmysly, to je zmocněno tím, že soutěž se konala v Izraeli, který díky symbolice hexagramu (666), symbolizuje Antikrista).

8. Hořící země (Armagedon). Ďábel rád v lidech vyvolává strach a zavádí na falešnou cestu. Zemi totiž nezničí lidé, ale Ježíš Kristus. Po druhém příchodu Ježíše touží každý pravý křesťan.

9. Modlitba satanské církve.

10. Wake Up, Wake Up, Wake Up = WWW v hebrejštině – jazyk hostitelské země (Izrael). WWW = 666, jedná se o satanské číslo (Antikrista), jak je několikrát zobrazeno v soutěži rukou gesty. Wake Up se Ilumináti posmívají zmanipulovaným lidem, jak dokonale je Ďábel ovládá.

Video: Madonna, Quavo (Eurovision 2019)

Závěr
Soutěž Eurovision 2019 byla pod taktovkou satana a jeho démonů. Madonna je služebnicí satana a jeho Nového světového řádu.

Může vás zajímat:
Eurovision 2019 – zednářsko-satanský rituál
Co znamená symbol “paroháč”?
Vševidoucí oko – symbol ďábla
Symbol “victory”