Manipulace v módním průmyslu

Světově známá a uznávaná Donatella Versace. Jak drtivá většina dnešní populace dychtí mít v šatníku aspoň jeden kus jejího oblečení. Nemylte se, módní průmysl je rovněž nastaven tak, aby nám diktoval pravidla úspěchu společnosti. Zaměřme se ale na tuhle poněkud starší dámu v letech, která bude uznávaná i v hrobě. Její nová reklama nám může poodhalit tajemství jejího úspěchu. V klipu můžeme vidět mnohé okultní pojmy a samozřejmě, nesmí chybět všudypřítomné „vševidoucí oko“, aby nám bylo jasné, kdo sedí na pomyslném trůně.

Donatella si v klipu zahrála pozici „handler“ manipulátora, který si hraje se svými oběťmi módního průmyslu.

Dnešní svět je naruby, nemusíme chodit daleko, abychom si toho všimli. Pokud chceš být sexy, ukaž co můžeš a čím více toho ukážeš, tím lépe. To jsou bezmála dnešní trendy, které se linou celým zábavním průmyslem a které se prolínají do našeho každodenního života. Každý z nás můžeme vidět „ovoce“ těchto „zdravých“ zásad.

Je smutné vidět, jak si ženy myslí, že pravá krása je v tom, co ukáži světu, jak se co nejvyzývavěji obléknout, protože jsou přesvědčeny, že nejdůležitější je jejich vzhled.

Přitom pravá krása ženy se skrývá v jejím nitru, charakteru a pokud jde o oblečení, tak si zahaluje to, co ji Bohem bylo dáno. Pravá dáma, se nemusí připodobňovat dnešnímu lacinému trendu a dokonalý gentleman objevuje krásu ženy v jejích očích než v jejím výstřihu.

Video: Manipulace v módním průmyslu
Nahlaste nám prosím nefunkční video